A10SR10SR30K152A
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A10SR10SR30K152A
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6"
Podatkovni listi: A10SR10SR30K152A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A10SR10SR30K152A
Številka dela A10SR10SR30K152A Proizvajalec JST
Opis JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75144 pcs Podatkovni list A10SR10SR30K152A.pdf
Uporaba - Ščitenje -
Serija SR Pitch - Connector 0.039" (1.00mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 1
Število pozicij 10 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.500' (152.40mm, 6.00")