A13KR13KR26E152B
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A13KR13KR26E152B
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER 13KR-6S-P - 13KR-6S-P 6"
Podatkovni listi: A13KR13KR26E152B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A13KR13KR26E152B
Številka dela A13KR13KR26E152B Proizvajalec JST
Opis JUMPER 13KR-6S-P - 13KR-6S-P 6" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90330 pcs Podatkovni list A13KR13KR26E152B.pdf
Uporaba - Ščitenje -
Serija KR Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.079" (2.00mm) Število vrstic 1
Število pozicij 13 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 13 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")