B10B-PADSS-1
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B10B-PADSS-1
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD
Podatkovni listi: B10B-PADSS-1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije B10B-PADSS-1
Številka dela B10B-PADSS-1 Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5954 pcs Podatkovni list B10B-PADSS-1.pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija PAD Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 12.4mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Višina izolacije 0.402" (10.20mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.134" (3.40mm)
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin-Lead
Stik s koncem - parjenje Tin-Lead Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B10B-PASK-1
B10B-PASK-1
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER PA 10POS TOP W/BOSS
Na zalogi: 5651 pcs
Prenesi: B10B-PASK-1.pdf
RFQ
B10B-PADSS
B10B-PADSS
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD
Na zalogi: 4335 pcs
Prenesi: B10B-PADSS.pdf
RFQ
B1090T
B1090T
Proizvajalci: Pulse Electronics Corporation
Opis: IC CHIP
Prenesi:
B1093
B1093
Opis: IC CHIP
Prenesi:
B10B-PASK(LF)(SN)
B10B-PASK(LF)(SN)
Opis: CONN HEADER PA 10POS TOP 2MM TIN
Prenesi: B10B-PASK(LF)(SN).pdf
B10B-PADSS-1F(LF)(SN)
B10B-PADSS-1F(LF)(SN)
Opis: CONN HEADER 10POD 2MM TIN
Prenesi: B10B-PADSS-1F(LF)(SN).pdf
B10B-EH-A
B10B-EH-A
Opis: CONN HEADER EH TOP 10POS 2.5MM
Prenesi: B10B-EH-A.pdf
B10B-PASK
B10B-PASK
Prenesi: B10B-PASK.pdf
B10B-EH-A(LF)(SN)
B10B-EH-A(LF)(SN)
Prenesi: B10B-EH-A(LF)(SN).pdf
B10B-PADSS(LF)(SN)(F)
B10B-PADSS(LF)(SN)(F)
Opis: CONN HEADER 10POS 2MM TIN
Prenesi: B10B-PADSS(LF)(SN)(F).pdf
B10B-PASK-1(LF)(SN)
B10B-PASK-1(LF)(SN)
Prenesi: B10B-PASK-1(LF)(SN).pdf
B10B-PADSS-1(LF)(SN)
B10B-PADSS-1(LF)(SN)
Prenesi: B10B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika