B11B-PH-SM3-TB
JSTJST
B11B-PH-SM3-TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B11B-PH-SM3-TB
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER PH TOP 11POS 2MM SMD
Podatkovni listi: B11B-PH-SM3-TB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije B11B-PH-SM3-TB
Številka dela B11B-PH-SM3-TB Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER PH TOP 11POS 2MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4991 pcs Podatkovni list B11B-PH-SM3-TB.pdf
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija PH Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 455-1307-2
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 11
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 8.6mm
Višina izolacije 0.260" (6.60mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti Solder Retention
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Surface Mount 11 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.130" (3.30mm)