B18B-PHDSS-B(LF)(SN)
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B18B-PHDSS-B(LF)(SN)
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka PHD HEADER
Podatkovni listi: B18B-PHDSS-B(LF)(SN).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B18B-PHDSS-B(LF)(SN)
Številka dela B18B-PHDSS-B(LF)(SN) Proizvajalec JST
Opis PHD HEADER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185281 pcs Podatkovni list B18B-PHDSS-B(LF)(SN).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija PHD Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.291" (7.40mm) delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 18 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 8.8mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina izolacije 0.256" (6.50mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Through Hole 18 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.114" (2.90mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B18B-PUDSS-1(LF)(SN)
B18B-PUDSS-1(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HDR TOP 18 POS W/BOSS 2MM
Na zalogi: 167056 pcs
Prenesi: B18B-PUDSS-1(LF)(SN).pdf
RFQ
B18B-PHDSS(LF)(SN)
B18B-PHDSS(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER PHD TOP 18POS 2MM
Na zalogi: 231865 pcs
Prenesi: B18B-PHDSS(LF)(SN).pdf
RFQ
B18B-PHDSS
B18B-PHDSS
Prenesi: B18B-PHDSS.pdf
B18AP
B18AP
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Prenesi: B18AP.pdf
B18AV1
B18AV1
Proizvajalci: NKK Switches
Prenesi: B18AV1.pdf
B18EB
B18EB
Prenesi: B18EB.pdf
B18EH
B18EH
Prenesi: B18EH.pdf
B18AW
B18AW
Prenesi: B18AW.pdf
B18B-XADSS-N(LF)(SN)
B18B-XADSS-N(LF)(SN)
Opis: CONN HDR XAD 18POS 2.5MM TIN TE
Prenesi: B18B-XADSS-N(LF)(SN).pdf
B18AV
B18AV
Prenesi: B18AV.pdf
B18B-XADSS-N
B18B-XADSS-N