BM40B-SRDS-G-TF
JSTJST
BM40B-SRDS-G-TF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BM40B-SRDS-G-TF
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER SHD 40POS TOP 1MM
Podatkovni listi: BM40B-SRDS-G-TF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BM40B-SRDS-G-TF
Številka dela BM40B-SRDS-G-TF Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER SHD 40POS TOP 1MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4617 pcs Podatkovni list BM40B-SRDS-G-TF.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija SHD Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm) Pakiranje Cut Tape (CT)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 455-1442-1
BM40BSRDSGTF
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 6.3mm
Višina izolacije 0.167" (4.25mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 40 position 0.039" (1.00mm)
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Male Pin