SM10B-PASS-TBT(LF)(SN)
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM10B-PASS-TBT(LF)(SN)
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER PA 10POS SIDE SMT
Podatkovni listi: SM10B-PASS-TBT(LF)(SN).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM10B-PASS-TBT(LF)(SN)
Številka dela SM10B-PASS-TBT(LF)(SN) Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER PA 10POS SIDE SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92594 pcs Podatkovni list SM10B-PASS-TBT(LF)(SN).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija PA Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena SM10B-PASS-TBT (LF)(SN)
SM10B-PASS-TBT (LF)(SN)-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.224" (5.69mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place, Solder Retention Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3A