SM10B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
JSTJST
SM10B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM10B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER R/A SMD 10POS ZPD
Podatkovni listi: SM10B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM10B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
Številka dela SM10B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER R/A SMD 10POS ZPD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96940 pcs Podatkovni list SM10B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija ZPD Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.059" (1.50mm) Pakiranje Cut Tape (CT)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 455-2551-1
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.309" (7.85mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 10 position 0.059" (1.50mm) Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Outer Shroud Contact Kontaktiraj obliko Rectangular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM11B-SRSS-TB(LF)(SN)
SM11B-SRSS-TB(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADR SH 11POS SIDE 1MM TIN
Na zalogi: 128013 pcs
Prenesi: SM11B-SRSS-TB(LF)(SN).pdf
RFQ
SM11
SM11
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RELAY SOCKET 11 POS DIN RAIL