STO-01-187N
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STO-01-187N
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN QC RCPT 20-24AWG 0.187
Podatkovni listi: STO-01-187N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STO-01-187N
Številka dela STO-01-187N Proizvajalec JST
Opis CONN QC RCPT 20-24AWG 0.187 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3326057 pcs Podatkovni list STO-01-187N.pdf
Žični merilnik 20-24 AWG Prekinitev Crimp
Tip terminala Standard Širina zavihka 0.187" (4.75mm)
Tab Debelina 0.020" (0.51mm) Dolžina zavihka 0.248" (6.30mm)
Serija - Pakiranje Reel
Druga imena Q3607022 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina - na splošno 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer izolacije 0.059" ~ 0.102" (1.50mm ~ 2.59mm) Izolacija Non-Insulated
Spol Female Lastnosti -
natančen opis 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 20-24 AWG Crimp Connector Non-Insulated Kontaktni material Brass