302R29W102KF3E-****-SC
Johanson Dielectrics, Inc.Johanson Dielectrics, Inc.
302R29W102KF3E-****-SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 302R29W102KF3E-****-SC
Proizvajalec / znamka: Johanson Dielectrics, Inc.
Opis izdelka CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808
Podatkovni listi: 302R29W102KF3E-****-SC.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 302R29W102KF3E-****-SC
Številka dela 302R29W102KF3E-****-SC Proizvajalec Johanson Dielectrics, Inc.
Opis CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126472 pcs Podatkovni list 302R29W102KF3E-****-SC.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.085" (2.16mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.080" W (4.80mm x 2.03mm) Serija PolyTerm®
Ocene X2, Y3 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena 709-1314-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
natančen opis 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1000pF