500X07N2R2CV4T
Johanson Dielectrics, Inc.Johanson Dielectrics, Inc.
500X07N2R2CV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500X07N2R2CV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Dielectrics, Inc.
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 50V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.500X07N2R2CV4T.pdf2.500X07N2R2CV4T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 500X07N2R2CV4T
Številka dela 500X07N2R2CV4T Proizvajalec Johanson Dielectrics, Inc.
Opis CAP CER 2.2PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5437 pcs Podatkovni list 1.500X07N2R2CV4T.pdf2.500X07N2R2CV4T.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.020" (0.51mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.045" L x 0.025" W (1.14mm x 0.64mm) Serija X2Y®
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (X2Y) natančen opis 2.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 2.2pF Aplikacije Bypass, Decoupling