501R18N331JV4E
Johanson Dielectrics, Inc.Johanson Dielectrics, Inc.
501R18N331JV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 501R18N331JV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Dielectrics, Inc.
Opis izdelka CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1.501R18N331JV4E.pdf2.501R18N331JV4E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 501R18N331JV4E
Številka dela 501R18N331JV4E Proizvajalec Johanson Dielectrics, Inc.
Opis CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331602 pcs Podatkovni list 1.501R18N331JV4E.pdf2.501R18N331JV4E.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 501R18N331JV4T
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose