502R29W331KF3E-****-SC
Johanson Dielectrics, Inc.Johanson Dielectrics, Inc.
502R29W331KF3E-****-SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 502R29W331KF3E-****-SC
Proizvajalec / znamka: Johanson Dielectrics, Inc.
Opis izdelka CAP CER 330PF 5KV X7R 1808
Podatkovni listi: 502R29W331KF3E-****-SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 502R29W331KF3E-****-SC
Številka dela 502R29W331KF3E-****-SC Proizvajalec Johanson Dielectrics, Inc.
Opis CAP CER 330PF 5KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40453 pcs Podatkovni list 502R29W331KF3E-****-SC.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.085" (2.16mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.080" W (4.80mm x 2.03mm) Serija PolyTerm®
Ocene X1, Y2 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena 709-1313-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
natančen opis 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 330pF