0450CP14A0040T
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0450CP14A0040T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka RF DIR COUPLER 450MHZ 0603
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 0450CP14A0040T
Številka dela 0450CP14A0040T Proizvajalec Johanson Technology
Opis RF DIR COUPLER 450MHZ 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4427 pcs Podatkovni list
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Serija -
Povratna izguba 20.8dB Moč - maks 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Izolacija 45dB Izguba vstavka 0.2dB
Pogostost 450MHz natančen opis RF Directional Coupler 450MHz 27.5dB 3W 0603 (1608 Metric)