0868AT43B0020E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0868AT43B0020E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 0868AT43B0020E
Številka dela 0868AT43B0020E Proizvajalec Johanson Technology
Opis RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5309 pcs Podatkovni list
VSWR - Prekinitev Solder
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število pasov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 0.031" (0.80mm) Gain -
Frekvenčni razpon 858MHz ~ 878MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 868MHz Lastnosti -
natančen opis 868MHz Chip RF Antenna 858MHz ~ 878MHz Solder Surface Mount Aplikacije -
Vrsta antene Chip
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: MOUNTING PLATE FOR SC CONNECTORS
Na zalogi: 4852 pcs
Prenesi: 0868006542.pdf
RFQ
0868AT43A0020E
0868AT43A0020E
Proizvajalci: Johanson Technology
Opis: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD