1575AT44A0010E
Johanson TechnologyJohanson Technology
1575AT44A0010E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1575AT44A0010E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Podatkovni listi: 1575AT44A0010E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1575AT44A0010E
Številka dela 1575AT44A0010E Proizvajalec Johanson Technology
Opis RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5966 pcs Podatkovni list 1575AT44A0010E.pdf
VSWR - Prekinitev Solder
Serija - Povratna izguba -9.5dB
Moč - maks 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Število pasov 1 Tip montaže Surface Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 0.059" (1.50mm)
Gain 0.5dBi Frekvenčni razpon 1.57GHz ~ 1.58GHz
Skupina frekvenc UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 1.575GHz
Lastnosti - natančen opis 1.575GHz GPS Chip RF Antenna 1.57GHz ~ 1.58GHz 0.5dBi Solder Surface Mount
Aplikacije GPS Vrsta antene Chip
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1575AT54A0010E
1575AT54A0010E
Proizvajalci: Johanson Technology
Opis: RF ANT 1.575GHZ/1.602GHZ CHIP
Na zalogi: 68305 pcs
Prenesi: 1575AT54A0010E.pdf
RFQ
15762A2L1
15762A2L1
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RELAY GEN PURP
Na zalogi: 3850 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 8POS
Prenesi: 1575974.pdf
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CABLE 8POS
Prenesi: 1575987.pdf
Opis: CABLE 8POS
Opis: CABLE 8POS