1810LP07B200T
Johanson TechnologyJohanson Technology
1810LP07B200T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1810LP07B200T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1810MHZ
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1810LP07B200T
Številka dela 1810LP07B200T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1810MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
Količina na voljo 5418 pcs Podatkovni list
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ripple - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad Druga imena 1810LP07B200
1810LP07B200E
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Izguba vstavka 0.6dB
Višina (maks.) 0.017" (0.43mm) Pogostost 1.81GHz Center
Vrsta filtra Low Pass Bandwidth 200MHz