201R07S1R5AV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
201R07S1R5AV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 201R07S1R5AV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 1.5PF 200V NP0 0402
Podatkovni listi: 201R07S1R5AV4T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 201R07S1R5AV4T
Številka dela 201R07S1R5AV4T Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 1.5PF 200V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 780840 pcs Podatkovni list 201R07S1R5AV4T.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija S
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 1.5pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1.5pF