201S42E271KV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
201S42E271KV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 201S42E271KV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 270PF 200V NP0 1111
Podatkovni listi: 201S42E271KV4E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 201S42E271KV4E
Številka dela 201S42E271KV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 270PF 200V NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108056 pcs Podatkovni list 201S42E271KV4E.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija E
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 270pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 270pF