201S42E621GV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
201S42E621GV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 201S42E621GV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 620PF 200V NP0 1111
Podatkovni listi: 201S42E621GV4E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 201S42E621GV4E
Številka dela 201S42E621GV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 620PF 200V NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72443 pcs Podatkovni list 201S42E621GV4E.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija E
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
natančen opis 620pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 620pF