2442LP18A083E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2442LP18A083E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2442LP18A083E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FILTER BANDPASS GSM/CDMA 2400MHZ
Podatkovni listi: 2442LP18A083E.pdf
Status RoHs Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2442LP18A083E
Številka dela 2442LP18A083E Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER BANDPASS GSM/CDMA 2400MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
Količina na voljo 89248 pcs Podatkovni list 2442LP18A083E.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ripple - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad Druga imena 712-1128-1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Izguba vstavka 0.6dB
Višina (maks.) 0.047" (1.20mm) Pogostost 2.4GHz Center
Vrsta filtra Low Pass Bandwidth 83MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2442C SL002
2442C SL002
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 2COND 14AWG SHLD 500'
Na zalogi: 128 pcs
Prenesi: 2442C SL002.pdf
RFQ
2443
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: SHLDR SCREW RND HEAD HEX #4-40
Na zalogi: 30896 pcs
Prenesi: 2443.pdf
RFQ
2442C SL005
2442C SL005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 2COND 14AWG SHLD 100'
Na zalogi: 533 pcs
Prenesi: 2442C SL005.pdf
2443-007-X5W0-502Z
2443-007-X5W0-502Z
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 5000PF 500V AXIAL
Na zalogi: 6643 pcs
Prenesi:
2443
Proizvajalci: Adafruit
Opis: FILAMENT RED TPE 0.07" 500G
Prenesi: 2443.pdf
2442P
2442P
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: PLIERS ELEC FLAT NOSE 5"
Prenesi: 2442P.pdf
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: DIELECTRIC LOAD STOCK SILICONE
Prenesi:
2443-007-X5S0-102M
2443-007-X5S0-102M
Opis: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
2443-007-X5S0-102MLF
2443-007-X5S0-102MLF
Prenesi: 2443-007-X5S0-102MLF.pdf
2442C SL021
2442C SL021
Opis: CABLE 2COND 14AWG SHLD 1000'
Na zalogi: 64 pcs
Prenesi: 2442C SL021.pdf
2442C SL022
2442C SL022
Na zalogi: 121 pcs
Prenesi: 2442C SL022.pdf
2442C SL001
2442C SL001
Na zalogi: 73 pcs
Prenesi: 2442C SL001.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika