250R05L220JV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L220JV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250R05L220JV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201
Podatkovni listi: 250R05L220JV4T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250R05L220JV4T
Številka dela 250R05L220JV4T Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2578472 pcs Podatkovni list 250R05L220JV4T.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija L
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 712-1221-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 22pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency