250R05L750KV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L750KV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250R05L750KV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 75PF 25V NP0 0201
Podatkovni listi: 250R05L750KV4T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250R05L750KV4T
Številka dela 250R05L750KV4T Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 75PF 25V NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3741960 pcs Podatkovni list 250R05L750KV4T.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 75pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 75pF