251R14S0R9CV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S0R9CV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 251R14S0R9CV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 0.9PF 250V NP0 0603
Podatkovni listi: 251R14S0R9CV4T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 251R14S0R9CV4T
Številka dela 251R14S0R9CV4T Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 0.9PF 250V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2004126 pcs Podatkovni list 251R14S0R9CV4T.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Serija S
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 0.9pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.9pF