251R14S390JV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S390JV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 251R14S390JV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 251R14S390JV4T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 251R14S390JV4T
Številka dela 251R14S390JV4T Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 905019 pcs Podatkovni list 251R14S390JV4T.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Serija S
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 251R14S390JV4T-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 39pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 39pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency