251R15S3R6DV4E
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
251R15S3R6DV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 251R15S3R6DV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 3.6PF 250V NP0 0805
Podatkovni listi: 251R15S3R6DV4E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 251R15S3R6DV4E
Številka dela 251R15S3R6DV4E Proizvajalec Johanson Technology Inc.
Opis CAP CER 3.6PF 250V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 814876 pcs Podatkovni list 251R15S3R6DV4E.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 3.6pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija S
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 251R15S3R6DV4E
Vodilni stil 0.046" (1.17mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 3.6pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5pF
Opis CAP CER 3.6PF 250V NP0 0805