251R15S560KV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R15S560KV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 251R15S560KV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 56PF 250V NP0 0805
Podatkovni listi: 251R15S560KV4E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 251R15S560KV4E
Številka dela 251R15S560KV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 56PF 250V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 543524 pcs Podatkovni list 251R15S560KV4E.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.046" (1.17mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija S
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 56pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 56pF