251R15S820JV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R15S820JV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 251R15S820JV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 251R15S820JV4E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 251R15S820JV4E
Številka dela 251R15S820JV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 391186 pcs Podatkovni list 251R15S820JV4E.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.046" (1.17mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija S
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 712-1393-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 82pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 82pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency