501S42E120KV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
501S42E120KV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 501S42E120KV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 12PF 500V NP0 1111
Podatkovni listi: 501S42E120KV4E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 501S42E120KV4E
Številka dela 501S42E120KV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 12PF 500V NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128276 pcs Podatkovni list 501S42E120KV4E.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija E
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, High Voltage
natančen opis 12pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 12pF