501S42E3R0DV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
501S42E3R0DV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 501S42E3R0DV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 3PF 500V NP0 1111
Podatkovni listi: 501S42E3R0DV4E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 501S42E3R0DV4E
Številka dela 501S42E3R0DV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 3PF 500V NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145147 pcs Podatkovni list 501S42E3R0DV4E.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija E
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
natančen opis 3pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 3pF