L-07W36NKV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07W36NKV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-07W36NKV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 36NH 320MA 403 MOHM
Podatkovni listi: L-07W36NKV4T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L-07W36NKV4T
Številka dela L-07W36NKV4T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 36NH 320MA 403 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 828486 pcs Podatkovni list L-07W36NKV4T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 52 @ 900MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 36nH
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Frekvenca - Samozadostna 2.3GHz
natančen opis 36nH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 403 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 403 mOhm Max
Trenutna ocena 320mA Tok - nasičenost -