L-07W8N7SV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07W8N7SV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-07W8N7SV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 8.7NH 480MA 200 MOHM
Podatkovni listi: L-07W8N7SV4T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L-07W8N7SV4T
Številka dela L-07W8N7SV4T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 8.7NH 480MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5795 pcs Podatkovni list L-07W8N7SV4T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±0.3nH
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 60 @ 900MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 8.7nH Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.1GHz natančen opis 8.7nH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 200 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 480mA