L-14C10NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C10NJV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-14C10NJV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 10NH 300MA 350 MOHM
Podatkovni listi: L-14C10NJV4T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L-14C10NJV4T
Številka dela L-14C10NJV4T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 10NH 300MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3999954 pcs Podatkovni list L-14C10NJV4T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 12 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 712-1434-2
L-14C10NJV4E
L-14C10NJV4E-ND
L-14C10NJV4T-ND
L14C10NJV4T
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 10nH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.7GHz natančen opis 10nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Trenutna ocena 300mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L-147-2
L-147-2
Proizvajalci: 3M
Opis: USED TO HOLD ALL COMPONENTS OF T
Na zalogi: 3980 pcs
Prenesi: L-147-2.pdf
RFQ
L-14C10NKV4T
L-14C10NKV4T
Proizvajalci: Johanson Technology
Opis: FIXED IND 10NH 300MA 350 MOHM
Na zalogi: 3317063 pcs
Prenesi: L-14C10NKV4T.pdf
RFQ
L-14C12NKV4T
L-14C12NKV4T
Opis: FIXED IND 12NH 300MA 400 MOHM
Prenesi: L-14C12NKV4T.pdf
Proizvajalci: 3M
Opis: USED ON THE 3M WELDING SHIEL
Na zalogi: 873 pcs
Prenesi: L-145-10.pdf
Opis: 3M WELDING HELMET GASKET 1=1PC
L-146
L-146
Opis: USED ON THE 3M WELDING FACES
Prenesi: L-146.pdf
L-14C11NKV4T
L-14C11NKV4T
Opis: FIXED IND 11NH 300MA SMD
Prenesi: L-14C11NKV4T.pdf
L-141
L-141
Opis: 3M KNOB AND PIVOT KIT L-141/
Prenesi:
L-14C11NJV4T
L-14C11NJV4T
Opis: FIXED IND 11NH 300MA SMD
Prenesi: L-14C11NJV4T.pdf
L-14C13NJV4T
L-14C13NJV4T
Opis: FIXED IND 13NH 300MA SMD
Prenesi: L-14C13NJV4T.pdf
Opis: THIS GASKET, 4 1/2 INCHES X 5 1/
Na zalogi: 790 pcs
L-14C12NJV4T
L-14C12NJV4T
Prenesi: L-14C12NJV4T.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika