L-14C68NKV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C68NKV4T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-14C68NKV4T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 68NH 300MA 1.1 OHM SMD
Podatkovni listi: L-14C68NKV4T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L-14C68NKV4T
Številka dela L-14C68NKV4T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 68NH 300MA 1.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3388133 pcs Podatkovni list L-14C68NKV4T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 12 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
natančen opis 68nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 1.1 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost -