L-14W19NGV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14W19NGV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-14W19NGV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 19NH 700MA SMD
Podatkovni listi: L-14W19NGV4E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L-14W19NGV4E
Številka dela L-14W19NGV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 19NH 700MA SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5961 pcs Podatkovni list L-14W19NGV4E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 38 @ 250MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena L-14W19NGV4T
L-14W19NGV4T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 19nH
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 19nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 700mA Tok - nasičenost -