L-14W40NKV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14W40NKV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-14W40NKV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 40NH 600MA SMD
Podatkovni listi: L-14W40NKV4E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L-14W40NKV4E
Številka dela L-14W40NKV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 40NH 600MA SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4679 pcs Podatkovni list L-14W40NKV4E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 40nH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 40nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) - Trenutna ocena 600mA