L-14W82NKV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14W82NKV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-14W82NKV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM
Podatkovni listi: L-14W82NKV4E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L-14W82NKV4E
Številka dela L-14W82NKV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 872369 pcs Podatkovni list L-14W82NKV4E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 35 @ 150MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm) Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz
natančen opis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 540 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost -