L-15W16NKV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15W16NKV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-15W16NKV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 16NH 600MA 80 MOHM SMD
Podatkovni listi: L-15W16NKV4E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L-15W16NKV4E
Številka dela L-15W16NKV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 16NH 600MA 80 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 794988 pcs Podatkovni list L-15W16NKV4E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 60 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 16nH
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Frekvenca - Samozadostna 3.5GHz
natančen opis 16nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -