L-15W47NKV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15W47NKV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-15W47NKV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 47NH 500MA 150 MOHM
Podatkovni listi: L-15W47NKV4E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L-15W47NKV4E
Številka dela L-15W47NKV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 47NH 500MA 150 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 778184 pcs Podatkovni list L-15W47NKV4E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 60 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 47nH
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz
natančen opis 47nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 150 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost -