30-B-50-020
Jonard ToolsJonard Tools
30-B-50-020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30-B-50-020
Proizvajalec / znamka: Jonard Tools
Opis izdelka WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 4" 50PC
Podatkovni listi: 30-B-50-020.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30-B-50-020
Številka dela 30-B-50-020 Proizvajalec Jonard Tools
Opis WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 4" 50PC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 9799 pcs Podatkovni list 30-B-50-020.pdf
Žični merilnik 30 AWG Serija -
Ocene UL Style 1423, VW-1 Pakiranje 50 per Pkg
Druga imena 30B50020
B4
delovna temperatura 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 0.333' (101.60mm, 4.00") Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Barva jakne Blue Jakna (izolacija) Debelina 0.004" (0.09mm)
Jakna (izolacijski material) Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Premer jacket (izolacije) 0.019" (0.50mm)
Lastnosti - natančen opis Wire Wrap 30 AWG Blue Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 0.333' (101.60mm, 4.00")
Dirigiranje vodnikov Silver Material dirigenta Copper, Bare
Premer vodnika 0.010" (0.25mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
30-9802-1R
30-9802-1R
Proizvajalci: GC Electronics
Opis: CABLE MOD 4P4C JACK-PLUG 6'
Na zalogi: 16715 pcs
Prenesi:
RFQ
30-B-50-010
30-B-50-010
Proizvajalci: Jonard Tools
Opis: WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 3" 50PC
Na zalogi: 9750 pcs
Prenesi: 30-B-50-010.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bel
Opis: GENDER CHANGER DSUB 25POS M-M
Prenesi: 30-9535.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: GENDER CHANGER DSUB 25POS F-F