30-Y-50-020
Jonard ToolsJonard Tools
30-Y-50-020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30-Y-50-020
Proizvajalec / znamka: Jonard Tools
Opis izdelka WIRE WW 30AWG PVDF YELLW 4" 50PC
Podatkovni listi: 30-Y-50-020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30-Y-50-020
Številka dela 30-Y-50-020 Proizvajalec Jonard Tools
Opis WIRE WW 30AWG PVDF YELLW 4" 50PC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11666 pcs Podatkovni list 30-Y-50-020.pdf
Žični merilnik 30 AWG Serija -
Ocene UL Style 1423, VW-1 Pakiranje 50 per Pkg
Druga imena 30Y50020
Y4
delovna temperatura -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 0.333' (101.60mm, 4.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Yellow Jakna (izolacija) Debelina -
Jakna (izolacijski material) Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Premer jacket (izolacije) 0.019" (0.50mm)
Lastnosti - natančen opis Wire Wrap 30 AWG Yellow Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 0.333' (101.60mm, 4.00")
Dirigiranje vodnikov Silver Material dirigenta Copper, Bare
Premer vodnika 0.010" (0.25mm)