EPB-211066
Jonard ToolsJonard Tools
EPB-211066 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EPB-211066
Proizvajalec / znamka: Jonard Tools
Opis izdelka PUNCHDOWN GUN 66 110 W/BLADE
Podatkovni listi: EPB-211066.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 376 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EPB-211066
Številka dela EPB-211066 Proizvajalec Jonard Tools
Opis PUNCHDOWN GUN 66 110 W/BLADE Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 376 pcs Podatkovni list EPB-211066.pdf
Vrsta orodja Punchdown, Gun Serija EPB
Velikost rezila 66, 110
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EPB-2200
EPB-2200
Proizvajalci: Jonard Tools
Opis: PUNCHDOWN GUN W/O BLADE
Na zalogi: 410 pcs
Prenesi: EPB-2200.pdf
RFQ
EPB-66
EPB-66
Proizvajalci: Jonard Tools
Opis: BLADE 66 FOR PUNCHDOWN TOOL
Na zalogi: 9083 pcs
Prenesi: EPB-66.pdf
RFQ
EPB-116
EPB-116
Opis: BLADE 66/110 FOR PUNCHDOWN TOOL
Na zalogi: 8662 pcs
Prenesi: EPB-116.pdf
EPB-2000KR
EPB-2000KR
Opis: PUNCHDOWN GUN KRONE W/BLADE
Na zalogi: 399 pcs
Prenesi: EPB-2000KR.pdf
EPB-B
EPB-B
Opis: BATTERY
Prenesi: EPB-B.pdf
Opis: PUNCHDOWN GUN 110 W/BLADE
Na zalogi: 407 pcs
Prenesi: EPB-1110.pdf
Opis: PUNCHDOWN GUN W/O BLADE
Na zalogi: 438 pcs
EPB-BC1
EPB-BC1
Opis: BATTERY CHARGER 115 VOLT
Prenesi: EPB-BC1.pdf
EPB-BC2
EPB-BC2
Opis: BATTERY CHARGER 230 VOLT
Prenesi: EPB-BC2.pdf
Na zalogi: 496 pcs
EPB-630
EPB-630
Opis: BLADE 630 FOR PUNCHDOWN TOOL
Prenesi: EPB-630.pdf
Opis: PUNCHDOWN GUN 66 W/BLADE
Na zalogi: 474 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika