20HV13B103PN
KEMETKEMET
20HV13B103PN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20HV13B103PN
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.20HV13B103PN.pdf2.20HV13B103PN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20HV13B103PN
Številka dela 20HV13B103PN Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1357 pcs Podatkovni list 1.20HV13B103PN.pdf2.20HV13B103PN.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca 0%, +100%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.300" W (13.21mm x 7.62mm) Serija HV
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-8877
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm)
Lastnosti High Voltage, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 10000pF 0%, +100% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 10000pF