A755MS277M1EAAE015
KEMETKEMET
A755MS277M1EAAE015 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A755MS277M1EAAE015
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V T/H
Podatkovni listi: A755MS277M1EAAE015.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A755MS277M1EAAE015
Številka dela A755MS277M1EAAE015 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155292 pcs Podatkovni list A755MS277M1EAAE015.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija A755
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 242.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.85A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 399-16567
A755MS277M1EAAE015-ND
EA755MS277M1EAA
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm natančen opis 270µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 15 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose