A759KS156M2AAAE052
KEMETKEMET
A759KS156M2AAAE052 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A759KS156M2AAAE052
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V T/H
Podatkovni listi: A759KS156M2AAAE052.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A759KS156M2AAAE052
Številka dela A759KS156M2AAAE052 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96828 pcs Podatkovni list A759KS156M2AAAE052.pdf
Napetost - ocenjena 100V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija A759
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 92.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.85A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 52 mOhm
natančen opis 15µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 52 mOhm 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 15µF