A765EB157M1ALAE022
KEMETKEMET
A765EB157M1ALAE022 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A765EB157M1ALAE022
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: A765EB157M1ALAE022.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A765EB157M1ALAE022
Številka dela A765EB157M1ALAE022 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 290016 pcs Podatkovni list A765EB157M1ALAE022.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija A765
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 116mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.32A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 399-13671-6
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 22 mOhm natančen opis 150µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A765EG157M1CLAE027
A765EG157M1CLAE027
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD