A765KN397M0JLAE030
KEMETKEMET
A765KN397M0JLAE030 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A765KN397M0JLAE030
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: A765KN397M0JLAE030.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A765KN397M0JLAE030
Številka dela A765KN397M0JLAE030 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281615 pcs Podatkovni list A765KN397M0JLAE030.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija A765
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 161mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.22A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm
natančen opis 390µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF