ACA16B330KGS
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACA16B330KGS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 33PF 50V NP0 AXIAL
Podatkovni listi: ACA16B330KGS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
29 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACA16B330KGS
Številka dela ACA16B330KGS Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 33PF 50V NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2981 pcs Podatkovni list ACA16B330KGS.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.080" W x 0.080" T x 0.170" L (2.03mm x 2.03mm x 4.32mm) Serija ACA
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 39 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 33pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
Zmogljivost 33pF Aplikacije General Purpose