ALA7DE471DD450
KEMETKEMET
ALA7DE471DD450 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALA7DE471DD450
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka ALU SNAP IN 470UF 450V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALA7DE471DD450
Številka dela ALA7DE471DD450 Proizvajalec KEMET
Opis ALU SNAP IN 470UF 450V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13781 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija ALA7D Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.12A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.62A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 233.4 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 327 mOhm @ 100Hz natančen opis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 327 mOhm @ 100Hz
Zmogljivost 470µF Aplikacije Automotive