ALF40C102EL400
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALF40C102EL400
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALU 1000UF 20% 400V PRESSFIT
Podatkovni listi: ALF40C102EL400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
216 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALF40C102EL400
Številka dela ALF40C102EL400 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 1000UF 20% 400V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9156 pcs Podatkovni list ALF40C102EL400.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALF40 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.85A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10.16A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole, Press-Fit Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 73 mOhms
Višina - sedež (maks.) 3.228" (82.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 118 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 118 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF